Kariera

praca

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 


1. Programista

 • Potrafisz łączyć kreatywne myślenie z logiczną algorytmiką.
 • Wiesz, że pętla niekoniecznie oznacza przystanek, na którym zawraca autobus.
 • Implementacja algorytmów i zrozumienie co z czego wynika oraz dlaczego tak, a nie inaczej działa kod sprawia Ci frajdę.
 • Bug dla Ciebie nie jest tylko gatunkiem owada ani rzeką.
 • Wiesz, że zespół to coś więcej niż suma jednostek.
 • Chcesz pracować w stabilnej firmie informatycznej z siedzibą w Bielsku-Białej.

‼Jeżeli odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania – kliknij TUTAJ by zapoznać się z naszą ofertą pracy jako Programista C#‼

‼Jeżeli odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania – kliknij TUTAJ by zapoznać się z naszą ofertą pracy jako Programista T-SQL‼

‼Jeżeli odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania – kliknij TUTAJ by zapoznać się z naszą ofertą pracy jako Programista PHP‼


2. Wdrożeniowiec systemów informatycznych

 • Potrafisz zadawać pytania, uważnie słuchać odpowiedzi i wyciągać wnioski.
 • Lubisz przekładać rzeczywistość na ciąg następujących po sobie logicznych kroków.
 • Budowanie algorytmów i zrozumienie co z czego wynika oraz dlaczego tak a nie inaczej działa proces sprawia Ci frajdę, a jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że dla wielu osób takie słowa jak algorytm, logika i porządek wywołuje podobny strach jak wizyta u dentysty.
 • Posiadasz wiedzę merytoryczną w jednym z następujących obszarów: księgowość, kadry-płace, gospodarka magazynowa.
 • Chcesz pracować w stabilnej firmie informatycznej z siedzibą w Bielsku-Białej.

‼Jeżeli odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania – kliknij TUTAJ by zapoznać się z naszą ofertą‼


Aplikacje prosimy składać na adres bielbit@bielbit.pl lub w siedzibie firmy:
BIELbit Sp. z o.o.
Komorowicka 45
43-300 Bielsko-Biała

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych BIELbit Sp. z o.o. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, a także o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych.

Opcjonalnie prosimy o zamieszczanie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Dzięki tej zgodzie, będziemy mogli skontaktować się Panią/Panem w czasie przyszłych rekrutacji, co zwiększy Pani/Pana szanse na zatrudnienie.

Administratorem danych osobowych jest BIELbit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Komorowickiej 45, 43-300 Bielsko-Biała wpisana do rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000011132; NIP: 547-004-61-89; REGON: 001336564.
Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie kodeks pracy. Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać maksymalnie do 4 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji.
Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, będziemy mieli prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych.
Nikomu nie będziemy udostępniać Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.
Będziemy przekazywać dane wyłącznie dwóm grupom: osobom upoważnionym przez nas, tj. naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie.
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Ponieważ podstawą przetwarzania danych może być wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie. Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@bielbit.pl
Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy o ochronie danych ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do organu nadzoru PUODO z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.