Kompetencje

Nasze kompetencje w dziedzinie projektowania i programowania w nowoczesnych i wydajnych technologiach nieprzerwanie od 2001 potwierdzamy certyfikatem partnerstwa z firmą Microsoft. Certyfikacja wymaga od naszych pracowników najwyższych zdolności i umiejętności, które potwierdzają międzynarodowymi egzaminami. Partnerstwo z firmą Microsoft daje nam dostęp do najnowszych technologii, dzięki czemu tworzone przez nas oprogramowanie jest zawsze dostosowywane do nowych technologii, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy w zmieniającym się i ciągle aktualizowanym środowisku.
Mając wieloletnie doświadczenie w informatyzacji procesów biznesowych w firmach oraz rozumiejąc potrzeby przedsiębiorstw dotyczące wdrożenia zintegrowanych systemów klasy ERP, aby w pełni móc zaspokoić potrzeby Klientów w zakresie zastosowania sprawdzonych rozwiązań oraz możliwości wprowadzania indywidualnych rozwiązań, podjęliśmy współpracę z firmą InsERT S.A. Praktycznie od początku istnienia systemu ERP Navireo jesteśmy Partnerem Navireo – przebyte szkolenia, doświadczenie we wdrażaniu a z drugiej strony doskonałe zaplecze programistyczne pozwala nam wdrażać oprogramowanie Navireo oraz rozbudowywać system i dostosowywać do potrzeb Klienta w zakresie przewyższającym standardową konfigurację systemu.BIELbit posiada status Partner InsERT. Uzyskanie tytułu poprzedzone jest wnikliwą weryfikacją, świadczy o tym, że firma nie tylko sprzedaje produkty InsERTu, ale również sluży profesjonalnym doractwem w wyborze oprogramowania, wdrożeniem oraz wsparciem Klienta w codziennym użytkowaniu programów.

BIELbit posiada również status Partnera handlowego InsERT oraz zatrudnia dyplomowanych serwisantów InsERT.
BIELbit Sp. z o.o., autoryzowany partner Asseco Data Systems S.A.
(Certum by asseco), oferuje dystrybucję certyfikatów kwalifikowanych oraz urządzeń do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, prowadząc Autoryzowany Punkt Potwierdzania Tożsamości (PPT). Nasza firma wykonuje usługi aktywacji
e-podpisu, potwierdzenia tożsamości i instalacji zestawu do składania bezpiecznego podpisu, a także zapewniamy kompleksową obsługę i szkolenia dotyczące e-podpisu.