O firmie

BIELbit Sp. z o.o. od powstania w 1988 specjalizuje się w dziedzinie kompleksowej obsługi Klienta, począwszy od analizy jego indywidualnych potrzeb, poprzez tworzenie oprogramowania oraz jego wdrażanie, po dostawę sprzętu komputerowego wraz z całą infrastrukturą informatyczną.

W naszej ofercie znajdują się zarówno systemy obejmujące takie obszary jak: księgowość, sprzedaż, gospodarka magazynowa, kadry-płace, przygotowanie i kontrola produkcji, jak również wyspecjalizowane programy tworzone na indywidualne zamówienie Klienta.

Najwyżej cenioną wartością naszej firmy są ludzie. To od nich zależy jakość naszych usług. Atmosfera pracy i możliwości rozwoju powodują, że pracownicy wiążą się z naszą firmą na długie lata – a to w prosty sposób przekłada się na doskonałą znajomość procesów wspomaganych przez informatykę w obsługiwanych przez nas firmach. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług informatycznych przez naszych specjalistów powoduje, iż każdego Klienta traktujemy jako partnera współpracując z nim na wielu obszarach i doradzając w wyborze optymalnych rozwiązań informatycznych.

Zakres działalności firmy nie ogranicza się tylko do projektowania i wdrażania systemów informatycznych. Jest ona również dostawcą sprzętu komputerowego, szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania renomowanych firm, z którymi współpracuje w oparciu o umowy partnerskie i uzyskane autoryzacje.