Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami dotyczącymi naszej firmy, przydatnymi informacjami dla klientów oraz komunikatami o promocjach...
grafika strony aktualności

Sprzedawaj więcej z Gestorem nexo PRO

Wykorzystując Gestor nexo PRO możesz sprzedawać więcej oraz lepiej obsługiwać klientów. Gestor nexo PRO to program, z którym usprawnisz i zautomatyzujesz sprzedaż oraz polepszysz komunikację z klientami.

W marcu kupisz Gestora nexo PRO nawet 70 proc. taniej, a gdy kupisz lub przejdziesz na Subiekta nexo PRO – Gestora nexo PRO otrzymasz w prezencie.

InsERT.com.pl

obrazek nr 1 do posta pt. Sprzedawaj więcej z Gestorem nexo PRO.

Cyfrowa zimna wojna: „bitwa o czynnik ludzki”

Computer security system icons background vector

Dzieki analizie ryzyka opartych na danych prowadzimy walkę z zagrożeniami inżynierii społecznej. Audyt bezpieczeństwa zweryfikuje i oceni wdrożone u Państwa zabezpieczenia techniczne i organizacyjne zarówno od strony norm, standardów jak i regulacji prawnych.

Więcej informacji wkrótce w zakładce Cyberbezpieczeństwo

obrazek nr 1 do posta pt. Cyfrowa zimna wojna: „bitwa o czynnik ludzki”.

Zostań biurem PRO w promocyjnej cenie

1 lutego 2023 rozpoczęła się promocja Zostań biurem PRO! Jeśli jesteś użytkownikiem innych programów InsERT, możesz przejść na bardziej innowacyjną linię InsERT nexo PRO taniej. Nie korzystałeś dotąd z programów InsERT? Także możesz wziąć udział w promocji i zyskać bogatą funkcjonalność linii InsERT nexo PRO. Zgłoś się do nas jako Partnera firmy InsERT, a my pomożemy w uzyskaniu kodu promocyjnego. Uprawnia on do zakupu nexo PRO do 50% taniej. Promocja kończy się 28 lutego 2023

InsERT.com.pl

obrazek nr 1 do posta pt. Zostań biurem PRO w promocyjnej cenie.

Nowe ceny teleKonsultanta produktów InsERT

Od 1 lutego 2023 zmienią się ceny teleKonsultanta dla użytkowników programów InsERT GT oraz InsERT nexo/PRO.

teleKonsultant to usługa świadczona przez specjalistów Działu Pomocy Technicznej InsERT, pozwalająca użytkownikowi programu InsERT błyskawicznie połączyć się telefonicznie z odpowiednim konsultantem. Warto kupić ją już teraz, jeszcze przed zmianą cen. 

InsERT.com.pl

obrazek nr 1 do posta pt. Nowe ceny teleKonsultanta produktów InsERT.