Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami dotyczącymi naszej firmy, przydatnymi informacjami dla klientów oraz komunikatami o promocjach...
grafika strony aktualności

Nowe ceny teleKonsultanta produktów InsERT

Od 1 lutego 2023 zmienią się ceny teleKonsultanta dla użytkowników programów InsERT GT oraz InsERT nexo/PRO.

teleKonsultant to usługa świadczona przez specjalistów Działu Pomocy Technicznej InsERT, pozwalająca użytkownikowi programu InsERT błyskawicznie połączyć się telefonicznie z odpowiednim konsultantem. Warto kupić ją już teraz, jeszcze przed zmianą cen. 

InsERT.com.pl

obrazek nr 1 do posta pt. Nowe ceny teleKonsultanta produktów InsERT.

Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo!

Od 1 stycznia 2023 mikroSubiekt nie jest już aktualizowany do zmian prawnych. Posiadacze programu mikroSubiekt mogą wykorzystać specjalny kod licencji by całkiem za darmo zamienić go na najnowszą wersję Subiekta 123 na 12 miesięcy.

InsERT.com.pl

obrazek nr 1 do posta pt. Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo!.

Od nowego roku bądź PRO!

Zacznij rok od bycia PRO! Kup program InsERT nexo PRO lub przejdź na niego z obecnego systemu InsERT i zapłać aż 70% taniej. Promocja Zostań PRO! trwa od 1 do 31 stycznia 2023. W tym czasie możesz nabyć także rozszerzenie do programu nexo PRO lub specjalny zestaw dla biur rachunkowych za jedyne 30% standardowej ceny. 

InsERT.com.pl

obrazek nr 1 do posta pt. Od nowego roku bądź PRO!.

Wesołych Świąt

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych zapachem świątecznych wypieków, nutą wspólnie śpiewanej kolędy, bliskością, pokojem i radością oraz szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym 2023 Roku 

życzą 

Pracownicy oraz Zarząd 
firmy BIELbit Sp. z o.o. 

obrazek nr 1 do posta pt. Wesołych Świąt.