Kariera

Sprzedawca usług informatycznych, operator e-podpisu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Kontakt z klientem jest Twoim żywiołem?
Czujesz satysfakcję z rozwiązania zagadnienia do samego końca?
Jesteś wewnętrznie przekonana(y), że usługi elektroniczne są przyszłością wszelkich branż?
Nie przeraża Cię konieczność wykonania prostych instalacji programów na komputerze?
Chcesz pracować w stabilnej firmie informatycznej z siedzibą w Bielsku-Białej?

‼️Jeżeli odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą‼️.

Jak będzie wyglądać Twój dzień pracy?

Z reguły zaczniesz pracę o godzinie 8:00 rano, ale jesteśmy elastyczni i po uzgodnieniu ze współpracownikami czasem możesz zacząć nawet o godzinie 10:00. W wyznaczone dni przyjdziesz lub przyjedziesz do siedziby naszej firmy, która mieści się 2 km od centrum Bielska-Białej w zabytkowym, klimatycznym budynku. W okresie pandemii część prac będziesz wykonywać zdalnie, więc czasem będziesz pracować z domu. W ciągu dnia, w zależności od tego co jest priorytetem w danym momencie, będziesz zajmować się sprzedażą aktualizacji do wdrażanego oraz produkowanego przez naszą firmę oprogramowania oraz sprzedażą i obsługą e-podpisu.

Jeśli posiadasz prawo jazdy, niektóre usługi będziesz świadczył u Klienta. Możesz jednak przyjąć, że podróże nie będą dalsze niż 30-40 km od Bielska-Białej i zamkną się w Twoim czasie pracy. Na takie wyjazdy przyjdzie jednak czas dopiero po ustaniu pandemii.

Dołączysz do zespołu, który wprowadzi Cię w zadania i sposoby ich realizacji, więc swoją pracę zaczniesz od nauki.

Kiedy będziemy zadowoleni z Twojej pracy?

Ocenimy pozytywnie Twoją pracę, jeżeli będziesz skuteczna(y), czyli:

  • obsłużysz od A do Z sprzedaż usług związanych z e-podpisem,
  • przeprowadzisz klienta przez instalację e-podpisu i rozpoczęcie pracy z e-podpisem we wdrażanych przez naszą firmę programach, a także pomożesz w wykorzystaniu e-podpisu w komunikacji z urzędami – spokojne, nauczymy Cię od podstaw,
  • sprawnie zajmiesz się sprzedażą abonamentów i aktualizacji oprogramowania,
  • poprowadzisz dokładnie rozliczenia w naszym systemie magazynowo-sprzedażowym,
  • będziesz współpracować z zespołem w planowaniu i realizacji powierzonych zadań.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Umiejętności komunikacyjnych i merytorycznych, które pozwolą wywiązać się z zadań opisanych powyżej. Punktualności – umówione terminy spotkań z klientami są najważniejsze. Idealnie, jeżeli masz doświadczenie z produktami firmy Insert lub z obsługą e-podpisu. Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Dlaczego warto z nami pracować?

Ponad połowa pracowników pracuje u nas dłużej niż 5 lat, gdyż cenią sobie elastyczność i atmosferę, jaka u nas panuje. Wszyscy się znamy, mówimy sobie po imieniu, szanujemy siebie i naszych klientów. Jesteśmy przeciwieństwem przysłowiowej korporacji – u nas nie trzeba sześciu zgód zatwierdzonych przez poszczególne departamenty, aby zmienić szerokość kolumny w raporcie excelowym. Wręcz przeciwnie –  doceniamy inicjatywę i codzienne drobne usprawnienia, które szybko wdrażamy. Praca odbywa się głównie na miejscu. Większość naszych klientów ma siedzibę w Bielsku-Białej albo w bliskiej okolicy. Nie wymagamy użycia prywatnego samochodu w celu dojazdu do klienta. Dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w bardzo ciekawych projektach, szkoleniach tematycznych oraz pracy zgodnej z metodyką Agile.

Jeżeli po przeczytaniu tego ogłoszenia masz ochotę z nami pracować, to zachęcam do jak najszybszego skontaktowania się. Wyślij swoje CV na adres bielbit@bielbit.pl. Jeżeli napiszesz co najbardziej zachęciło Cię do odpowiedzi na ogłoszenie to ułatwisz nam rekrutację i na pewno to docenimy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z tą pracą to nie wahaj się i zadzwoń do nas – osobą kontaktową jest Barbara Wronka, tel. 33 472 33 23. Jeśli nie odbierze, to znaczy, że jest na ważnym spotkaniu. Na pewno oddzwoni, najpóźniej na drugi dzień.

Pamiętaj proszę o dopisaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych BIELbit Sp. z o.o. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, a także o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych.

Maria Górny – Prezes Zarządu BIELbit Sp. z o. o.


Administratorem danych osobowych jest BIELbit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Komorowickiej 45, 43-300 Bielsko-Biała wpisana do rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000011132; NIP: 547-004-61-89; REGON: 001336564.
Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie kodeks pracy. Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać maksymalnie do 4 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji.
Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, będziemy mieli prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych.
Nikomu nie będziemy udostępniać Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.
Będziemy przekazywać dane wyłącznie dwóm grupom: osobom upoważnionym przez nas, tj. naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie.
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Ponieważ podstawą przetwarzania danych może być wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie. Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@bielbit.pl
Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy o ochronie danych ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do organu nadzoru PUODO z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.