Sprzęt i Serwis

U nas możesz skorzystać z usług działu Handlowego zajmującego się sprzedażą Sprzętu i oprograniwania Insert i Microsoft oraz kompleksowego Serwisu komputerowego.
Przedstaw nam swoje potrzeby związane ze sprzętem lub serwisem, a my postaramy się dostarczyć Tobie niezbędne produkty i usługi.
grafika strony Sprzęt i Serwis
sprzęt

Sprzęt

Współpraca handlowa z firmą BIELbit, to każdorazowo indywidualne podejście do partnera.
sprzęt
Potrzebujesz nowego lub poleasingowego komputera albo drukarki? Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
Nie musisz przejmować się tym jakiego potrzebujesz tuszu czy tonera, za Ciebie dobierzemy to czego potrzebujesz.
Na tym współpraca nie musi się kończyć, mamy w ofercie akcesoria komputerowe, peryferia oraz różnego rodzaju oprogramowanie m.in. z rodziny InsERT i Microsoft a także wiele innych programów, które usprawnią działanie Twojej firmy i zapewnią komfort pracy i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami a resztą zajmiemy się my.
serwis
serwis

Serwis

Cenimy sobie szybkość działania, spokój oraz bezpieczeństwo naszych Partnerów. Potrzebujesz naprawić komputer, drukarkę czy zaprojektować i wdrożyć środowisko sieciowe w swojej firmie?
Niezbędne doświadczenie oraz ciągle aktualizowana wiedza techniczna, rozwiążą Twoje technologiczne problemy.
Dział serwisu to kompleksowe wsparcie dla Partnerów czy to z zakresu napraw sprzętu komputerowego, wdrażanie rozwiązań sieciowych oraz informatyczna obsługa firm a nawet archiwizacja danych. Skontaktuj się z nami i przestań się przejmować że coś w Twojej firmie nie działa.