O nas

BIELbit Sp. z o.o. to firma, która powstała w 1988 roku. Przeszło 30 lat naszej działalności stawiamy na innowację i rozwój nasz jak i naszych Partnerów. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kompleksowej obsługi Klienta, począwszy od analizy jego indywidualnych potrzeb, następnie tworzenia oprogramowania dla firm, poprzez jego wdrażanie, po dostawę sprzętu komputerowego wraz z całą infrastrukturą informatyczną.
grafika strony O nas
zdjęcie budynku firmy
zdjęcie budynku firmy
W naszej ofercie znajdują się zarówno systemy obejmujące takie obszary jak: księgowość, sprzedaż, gospodarka magazynowa, kadry-płace, przygotowanie i kontrola produkcji, jak również wyspecjalizowane programy tworzone na indywidualne zamówienie Klienta.
Zakres działalności firmy nie ogranicza się tylko do projektowania i wdrażania systemów informatycznych. Jesteśmy również dostawcą sprzętu komputerowego, szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania renomowanych firm, z którymi współpracujemy w oparciu o umowy partnerskie i uzyskane autoryzacje.
Od początków istnienia stawiamy na zespół, przyjazną atmosferę oraz obopólne zrozumienie, które są fundamentem działania naszej firmy - to od nich zależy jakość naszych usług. Atmosfera pracy i możliwości rozwoju powodują, że pracownicy wiążą się z naszą firmą na długie lata. Ambitny i wykwalifikowany zespół to kluczowy element w rozwoju naszym i Twojego biznesu.