Biuro rachunkowe

W naszym Biurze Rachunkowym możesz skorzystać z szerokiej gamy usług w zakresie pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego oraz obsługi kadrowo-płacowej.
grafika biura rachunkowego
współpraca
współpraca
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami o zróżnicowanym statusie prawnym i organizacyjnym, jak i z klientami indywidualnymi.
Niezbędna wiedza, doświadczenie i kwalifikacje, przekładają się na zaufanie naszych klientów zarówno o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak i tych, którzy rozpoczynają swoje przedsiębiorcze działania.
Zapewniamy możliwość elektronicznej wysyłki dokumentów.
księgowość

Pełna księgowość

Gwarantujemy najwyższą staranność i dokładność w prowadzeniu Ksiąg Handlowych, ewidencji kosztów i przychodów, środków trwałych, wyposażenia wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzimy ewidencję VAT. Sporządzamy deklarację VAT, miesięczne zestawienie obrotów i sald oraz sprawozdania finansowe.
księgowość

Mała księgowość

Prowadzimy ewidencję kosztów i przychodów, środków trwałych, wyposażenia wartości niematerialnych i prawnych. Rozliczamy ZUS właścicieli. Prowadzimy ewidencję VAT. Sporządzamy deklarację VAT.

Ryczałt

Ustalamy wysokość należnych zaliczek na podatek VAT i podatek dochodowy od osób fizycznych oraz sporządzamy wymagane przepisami prawa podatkowego miesięcznych/kwartalnych deklaracji, po czym przekazujemy je do Urzędu Skarbowego.
spotkanie
spotkanie

Kadry płace

Powierzając nam prowadzenie kadr i płac Twojej firmy, możesz mieć pewność, że uczciwie rozliczysz nadgodziny, urlopy zdrowotne i macierzyńskie oraz składki ZUS. Nie zapomnisz o sprawozdaniach, badaniach pracowniczych i obowiązkowych szkoleniach. Zapewnisz swojej firmie najwyższy poziom obsługi kadr i płac.