Biuro rachunkowe

Mieścimy się w centrum Bielska-Białej, usługi świadczymy również dla sąsiadujących powiatów i miast w województwie śląskim oraz małopolskim. Świadczymy usługi rachunkowe i usługi księgowe dla wszystkich podmiotów gospodarczych, bez względu na prezentowany przez nie profil działalności i formę prawną. Nasze biuro rachunkowe stanowi oparcie dla Twojego biznesu w warunkach ciągłych zmian gospodarczych i podatkowych.
grafika strony Biuro rachunkowe
współpraca
U nas możesz skorzystać z szerokiej gamy usług księgowych jakie prowadzimy dla Partnerów nie tylko w Bielsku-Białej.
współpraca
Obsługujemy firmy zakresie pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego oraz obsługi kadrowo-płacowej.
Podejmujemy współpracę z firmami na terenie Bielska-Białej oraz okolic ponieważ posiadamy odpowiednie zaplecze kadrowe, aby zapewnić profesjonalną obsługę księgową.
współpraca
współpraca
Obsługujemy przedsiębiorstwa o zróżnicowanym statusie prawnym i organizacyjnym, a także pomagamy prowadzić firmę klientom indywidualnym.
Niezbędna wiedza, doświadczenie i kwalifikacje naszego biura rachunkowego, przekładają się na zaufanie naszych klientów zarówno o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak i tych, którzy rozpoczynają swoją działalność gospodarczą.
Zapewniamy możliwość elektronicznej wysyłki dokumentów.
usługi księgowości

Pełna księgowość

Biuro rachunkowe gwarantuje najwyższą staranność i dokładność w prowadzeniu ksiąg handlowych, ewidencji kosztów i przychodów, środków trwałych, wyposażenia wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzimy ewidencję VAT. W naszym biurze rachunkowym sporządzamy deklarację VAT, miesięczne zestawienie obrotów i sald oraz sprawozdania finansowe.
usługi księgowości

Mała księgowość

Nasze biuro rachunkowe prowadzi ewidencję kosztów i przychodów, środków trwałych firmy, wyposażenia wartości niematerialnych i prawnych. Rozliczamy indywidualnie ZUS właścicieli firm o zróżnicowanym statusie prawnym. Prowadzimy ewidencję VAT. Sporządzamy deklarację VAT.

Ryczałt

Ustalamy wysokość należnych zaliczek na podatek VAT i podatek dochodowy od osób fizycznych (rozliczamy PIT-y) oraz sporządzamy wymagane przepisami prawa podatkowego dla miesięcznych/kwartalnych deklaracji, które przekazujemy do odpowiedniej placówki Urzędu Skarbowego.
spotkanie
spotkanie

Kadry płace

Powierzając nam prowadzenie kadr i płac dla Twojej firmy, możesz mieć pewność, że nasze biuro rachunkowe profesjonalnie rozliczy nadgodziny pracownicze, urlopy zdrowotne i macierzyńskie oraz składki ZUS. Nie musisz pamiętać o sprawozdaniach firmy, o badaniach okresowych i obowiązkowych szkoleniach pracowników. Zapewnisz swojej firmie najwyższy poziom obsługi kadr i płac współpracując z nami.
Dla rozpoczynających działalność gospodarczą
Dla firm, które rozpoczynają działalność gospodarczą, mamy specjalną ofertę - proponujemy Państwu pierwszy miesiąc obsługi gratis, a na kolejny - aż 50% zniżki
Dla polecających nasze biuro rachunkowe
Dla naszych stałych Klientów mamy dodatkową promocję!!! Dla polecających nasze usługi i wprowadzania do naszego biura rachunkowego nowego Klienta, oferujemy rabat w wysokości od 20% do 80% (wysokość zniżki zależna od ilości usług nowego Klienta)