Cyberbezpieczeństwo

Cypherdog - bezpieczne szyfrowanie, bezpieczna komunikacja...
grafika strony cyberbezpieczeństwa
logo Cypherdog

Cypherdog

Bezpieczeństwo w przesyłaniu i przechowywaniu plików.

Przedstawiamy unikalne rozwiązanie dotyczące szyfrowania podczas wymiany plików pomiędzy użytkownikami Sieci Cypherdog to narzędzia pozwalające na ultrabezpieczną wymianę plików, korzystanie z szyfrowanego cloud storage oraz szyfrowania lokalnych zasobów. Całość uzupełnia komunikator desktopowy (Windows, macOS i Linux) i na urządzenia mobilne (Android, iOS). Wyjątkową cechą projektu jest to, że wymiana plików nie wymaga „trzeciej strony”.
logo Cypherdog
cyberbezpieczeństwo
cyberbezpieczeństwo

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Cypherdog Premium

Jednostanowiskowa wersja Cypherdog przeznaczona dla organizacji poniżej 25 osób. Szyfrowanego cloud storage, szyfrowania lokalnego oraz komunikator, działająca na platformach Windows, macOS i Linux.

Cypherdog Enterprise

Aplikacja przeznaczona dla organizacji powyżej 25 użytkowników, z modułem administracyjnym pozwalającym na zarządzanie użytkownikami i centralnym przechowywaniem kluczy prywatnych w zasobach organizacji działająca na platformach Windows, macOS i Linux.

Cypherdog Messenger

Mobilny komunikator tekstowy, działający na Android i iOS. Jego cechą jest to, że wymiana plików nie wymaga „trzeciej strony”.