Gestor GT Sfera

Dodatek do systemu zarządzania relacjami z klientami, umożliwiający wdrożenie indywidualnych rozwiązań rozszerzających podstawowe funkcje Gestora GT
grafika strony Gestor GT Sfera
zrzut ekranu gestor gt sfera

O programie

Gestor GT Sfera to kompletny system wspierający tworzenie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestor GT, wzbogaconą o dodatek Gestor GT Sphere, mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę systemu i dostosowanie go do specyficznych wymagań firmy. Z jego pomocą możliwe jest również tworzenie najbardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które zaspokajają nietypowe potrzeby firmy.
zrzut ekranu gestor gt sfera
Gestor GT Sfera pomaga zarządzać bazą kontaktów, umożliwia łatwe zbieranie danych i szybki dostęp do informacji o klientach. Ułatwia to planowanie i realizację kampanii marketingowych, które są odpowiednio dopasowane do odpowiednich grup docelowych. Zapewnia lepszą obsługę klienta i lepszą wydajność operacyjną.
zrzut ekranu gestor gt sfera
Gestor GT Sfera jest częścią InsERT GT Sfera - otwartego systemu zarządzania przedsiębiorstwem, w skład którego wchodzi również program wsparcia sprzedaży Subiekt GT Sfera, program finansowo-księgowy Rewizor GT Sfera oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT Sfera.
zrzut ekranu gestor gt sfera
Dotychczasowi użytkownicy Gestora GT, którzy chcieliby dowolnie rozszerzyć funkcjonalność programu, mogą to zrobić, kupując dodatek Sfera dla Gestora GT.