Gratyfikant nexo PRO

Gratyfikant nexo PRO to system kadrowo-płacowy
grafika strony Gratyfikant nexo PRO
zrzut ekranu gratyfikant nexo pro

O programie

Gratyfikant nexo PRO to kompleksowe wspomaganie obsługi kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i przy takiej automatyzacji wiele czynności znacznie przyśpieszy pracę. Jest na tyle elastyczny, że daje szerokie możliwości konfiguracji systemu pod wymagających.
zrzut ekranu gratyfikant nexo pro
Gratyfikant nexo PRO zawiera wszystkie funkcje wymagane przez działy kadr i płac. Obejmuje to wszystko od wystawiania obszernych akt osobowych i umów o pracę czy cywilnoprawnych, przez proste i skomplikowane planowanie oraz kalkulacje wynagrodzeń, aż po sporządzanie deklaracji z US i ZUS. Wydawanie różnych dokumentów kadrowo-płacowych.
zrzut ekranu gratyfikant nexo pro
Gratyfikant nexo PRO jest poszerzoną wersją Gratyfikanta nexo, stworzony z myślą o elastycznych i otwartych systemach kadrowo-płacowych. Posiada wszystkie funkcje programu standardowego oraz wiele dodatkowych rozwiązań. Pozwala m.in. na rozbudowaną obsługę umów cywilnoprawnych (składniki płacowe, dział, stanowisko, absencje i inne), zaawansowane definiowanie wartości składników płacowych, tworzenie własnych raportów i wydruków, specyficzne opisywanie danych z wykorzystaniem tzw. pól własnych. Zaawansowane definiowanie wartości składników płacowych, tworzenie własnych raportów i wydruków, specyficzne opisywanie danych z wykorzystaniem tzw. pól własnych. Poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Gratyfikanta można dodawać indywidualne rozwiązania dostosowane do specyfiki firmy.
zrzut ekranu gratyfikant nexo pro