Sello  

Wspomaga sprzedaż w serwisach aukcyjnych
grafika strony Sello  
zrzut ekranu sello

O programie

Sello to nowoczesny system, który pomaga zarządzać sprzedażą towarów za pośrednictwem Allegro. Jest to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać na wszystkich etapach sprzedaży online: od produkcji i aukcji po strony internetowe, przez śledzenie sprzedaży po przetwarzanie transakcji. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki.
zrzut ekranu sello
To dla tych, którzy pracują z najpopularniejszymi programami sprzedażowo-magazynowymi w Polsce, Subiekt Nexo i Subiekt GT. Ponieważ Sello jest z nimi zintegrowane, przedmioty z plików Subject można szybko licytować i m.in. wystawić fakturę lub paragon.
zrzut ekranu sello
Sello to nowoczesny system przeznaczony dla tych, którzy sprzedają towary na portalach aukcyjnych i szukają kompleksowego i prostego narzędzia do zarządzania aukcjami internetowymi. Program komunikuje się z Allegro.pl i wspiera sprzedającego na wszystkich etapach sprzedaży.
zrzut ekranu sello
Sello pozwala szybko przygotować aukcje i monitorować ich przebieg. Pozwala to lepiej zarządzać płatnościami klientów. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie formularze.
zrzut ekranu sello
Sello znacznie ułatwia komunikację z klientami dzięki rozbudowanej obsłudze poczty e-mail. Umożliwia pisanie listów za pomocą szablonów oraz automatyczne tworzenie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania płatności, informacje o wysłaniu towaru itp.). Otrzymane e-maile są automatycznie kojarzone z aukcjami, wydarzeniami, pakietami i klientami. Sello współpracuje z popularnymi systemami Subiekt GT i Subiekt nexo.
zrzut ekranu sello
Dzięki temu możesz sprzedawać towary z systemu sprzedażowego na aukcjach internetowych, wystawiać faktury, paragony itp. Ponadto Selloaktualizuje stany magazynowe na aukcjach i zamyka aukcje w przypadku wyprzedania towaru. Pokazuje również różnicę między cenami aukcji a cenami towarów i pomaga aktualizować te ceny na stronie aukcyjnej.