Subiekt nexo PRO

Rozszerzony system sprzedażowy z grupy produktów InsERT nexo
grafika strony Subiekt nexo PRO
zrzut ekranu subiekt nexo pro

O programie

Subiekt nexo PRO świetnie sprawdza się w obsłudze przedsiębiorstw wielooddziałowych. Poprzez cenniki główne jak i dodatkowe pozwala na zaawansowane nadawanie cen towarom. Rozbudowana obsługa zamówień wersji PRO ułatwia logistykę zamówień zarówno w przypadku Klientów, jak i dostawców a tym samym umożliwia m.in. widoki robocze (Asortyment na zamówieniach do obsługi pozycji zamówienia, Asortyment na wyczerpaniu, Asortyment na zleceniach).
zrzut ekranu subiekt nexo pro
Subiekt nexo PRO to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.
zrzut ekranu subiekt nexo pro
Subiekt nexo PRO charakteryzuje się też większą otwartością i elastycznością. Pozwala np. dodawać pola własne do różnych elementów programu, a także własne raporty i wzorce wydruku. Dzięki Sferze dla Subiekta możliwe jest tworzenie indywidualnych rozwiązań dostosowujących system do specyficznych potrzeb firmy.
zrzut ekranu subiekt nexo pro