Subiekt Sprint 2

System szybkiej sprzedaży do subiekta GT i Subiekta nexo
grafika strony Subiekt Sprint 2
zrzut ekranu subiekt sprint 2

O programie

Subiekt Sprint 2 to system sprzedaży natychmiastowej przeznaczony dla firm obsługujących klientów detalicznych. Sprawdza się w sklepach jedno- i wielostanowiskowych (w tym samoobsługowych) oraz sklepach indywidualnych i sieciowych. Współpracuje z systemami biznesowymi Subiekt GT lub Subiekt nexo (wymiana informacji o towarach, cenach, przedsiębiorcach itp.) oraz wieloma urządzeniami peryferyjnymi (drukarki podatkowe, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.).
zrzut ekranu subiekt sprint 2
Subiekt Sprint 2 to zupełnie nowa odsłona programu. System zyskał przejrzysty, intuicyjny interfejs, który maksymalnie upraszcza pracę. Wersja 2 została również wzbogacona o szereg nowych możliwości, które zapewniają szybszą obsługę klientów i sprawniejsze zarządzanie sklepem.
zrzut ekranu subiekt sprint 2
System Subiekt Sprint 2 składa się z dwóch głównych aplikacji, sprzedaży i administracji. Pierwsza pozwala na wystawianie dokumentów handlowych na stoiskach. Druga to aplikacja „back office” zarządzająca sprzedażą i umożliwiająca m.in. konfigurację stanowisk roboczych, w tym urządzeń zewnętrznych, delegowanie i fakturowanie handlowców, zarządzanie zapasami oraz wymianę danych z systemami handlowymi.
zrzut ekranu subiekt sprint 2