Kariera – programista C#

Programista C#

Potrafisz łączyć kreatywne myślenie z logiczną algorytmiką.

Wiesz, że pętla niekoniecznie oznacza przystanek, na którym zawraca autobus.

Implementacja algorytmów i zrozumienie co z czego wynika oraz dlaczego tak, a nie inaczej działa kod sprawia Ci frajdę.

„Klasa” dla Ciebie nie jest tylko miejscem, gdzie odbywają się lekcje.

Wiesz jak zapisać dane w relacyjnej bazie danych i jak je później odczytać.

Bug dla Ciebie nie jest tylko gatunkiem owada lub rzeką.

Wiesz, że zespół to coś więcej niż suma jednostek.

Chcesz pracować w stabilnej firmie informatycznej z siedzibą w Bielsku-Białej.

‼️!Jeżeli odpowiedziałaś/eś TAK na powyższe pytania, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą‼️.

Jak będzie wyglądać Twój dzień pracy?

Pracujemy w trybie pracy hybrydowej. Czasem przyjdziesz lub przyjedziesz do naszej siedziby, która mieści się 2 km od centrum Bielska -Białej w zabytkowym, klimatycznym budynku. Zaczniesz pracę między 6 a 10 rano (w zależności od Twoich preferencji). Najpóźniej możesz zacząć pracę o 10:00, gdyż punktualnie o tej godzinie rozpoczynamy kilkunastominutowy przegląd prac w zespole programistyczno-wdrożeniowym. Warto rozpocząć pracę wcześniej i zrobić przegląd tematów, którymi się zajmujesz. Dobrze też przyjechać do siedziby firmy, żeby spotkać się z innymi, wypić aromatyczną kawę z ekspresu, dobudzić się i zachować energię na kolejne godziny pracy.

W pozostałej części dnia, w zależności od tego co jest priorytetem w danym momencie, będziesz pisać kod zgodnie z przekazanymi wymaganiami, pomożesz kierownikowi w sporządzeniu tej części oferty, która wiąże się z późniejszym tworzeniem przez Ciebie kodu, przygotujesz instrukcję użytkownika dla stworzonego przez siebie kawałka programu albo przygotujesz pliki potrzebne do wdrożenia efektów Twojej pracy w środowisku klienta. Może się również zdarzyć, że będziesz szukać odpowiedzi na nurtujące pytania, które niemal zawsze zaczynają się od słowa „dlaczego”, np. Dlaczego program działa u Ciebie, a u mnie nie?

Kiedy będziemy zadowoleni z Twojej pracy?

Ocenimy pozytywnie Twoją pracę, jeżeli będziesz skuteczna(y), czyli:

  • Będziesz tworzyć kod według otrzymanych założeń i zgodnie z harmonogramem.
  • Twój kod będzie czytelny dla innych.
  • Przetestujesz swoje dzieło zanim powiesz że skończyłaś(-eś).
  • Będziesz informować kierownika o napotkanych problemach podczas realizacji zadań przedstawiając jednocześnie pomysły ich rozwiązania.
  • Nie będziesz unikać rozwijania i pielęgnacji istniejącego kodu stworzonego przez innych programistów.
  • Będziesz raportować postępy swoich prac zgodnie z przyjętymi w firmie standardami.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Praktycznej znajomości programowania bazodanowych systemów desktopowych w WPF lub WinForms. Aby to efektywnie robić musisz umieć myśleć analitycznie i współpracować w zespole. Ponieważ potrzebujesz nadążać za rynkiem i sprawnie wspomagać się Internetem w poszukiwaniu rozwiązań dla napotkanych problemów musisz znać angielski na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy bazę MS SQL Server, choć nie przejmuj się jeśli miałeś(-aś) do czynienia z inną bazą relacyjną – łatwo się przestawisz. Idealnie byłoby, gdybyś miał(-a) do czynienia z tworzeniem kodu dla systemów ERP, ale to nie jest warunek konieczny – jeśli nie masz, to Cię nauczymy.

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasi pracownicy cenią sobie elastyczność i atmosferę, jaka u nas panuje. Wszyscy się znamy, mówimy sobie po imieniu, szanujemy siebie i naszych klientów. Jesteśmy przeciwieństwem przysłowiowej korporacji – u nas nie trzeba sześciu zgód zatwierdzonych przez poszczególne departamenty, aby zmienić szerokości kolumny w gridzie. Wręcz przeciwnie – doceniamy inicjatywę i codzienne drobne usprawnienia, które szybko wdrażamy. Jeżeli mamy problem specyficzny dla środowiska klienta, to korzystamy ze zdalnego dostępu kiedy to tylko możliwe (z reguły się udaje) zamiast tracić czas na dojazdy. Pracujemy od poniedziałku do piątku pozostawiając sobie weekendy na odpoczynek i spędzanie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w różnorodnych projektach, szkoleniach tematycznych oraz pracy zgodnej z metodyką Agile.

Jeżeli po przeczytaniu tego ogłoszenia masz ochotę z nami pracować, to zachęcam do jak najszybszego skontaktowania się. Jeżeli napiszesz co najbardziej zachęciło Cię do odpowiedzi na ogłoszenie to ułatwisz nam rekrutację i na pewno to docenimy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z tą pracą to nie wahaj się i zadzwoń do nas – osobą kontaktową jest Grzegorz Gruza, tel. 33 472 33 32. Jeśli nie odbierze, to znaczy że jest na ważnym spotkaniu. Prześlij wtedy swoje pytanie mailem wraz z telefonem do Ciebie – na pewno oddzwoni najpóźniej na drugi dzień.

Pamiętaj proszę o dopisaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych BIELbit Sp. z o.o. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, a także o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych.

Maria Górny – Prezes Zarządu BIELbit Sp. z o. o.

(BIELbit.pl)


Administratorem danych osobowych jest BIELbit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Komorowickiej 45, 43-300 Bielsko-Biała wpisana do rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000011132; NIP: 547-004-61-89; REGON: 001336564.
Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie kodeks pracy. Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać maksymalnie do 4 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji.
Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, będziemy mieli prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych.
Nikomu nie będziemy udostępniać Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.
Będziemy przekazywać dane wyłącznie dwóm grupom: osobom upoważnionym przez nas, tj. naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie.
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Ponieważ podstawą przetwarzania danych może być wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie. Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@bielbit.pl
Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy o ochronie danych ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do organu nadzoru PUODO z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.