Wydruk „pieczęci” dekretacji

Rozwiązanie dedykowane jest firmom, w których osoba odpowiedzialna za wprowadzanie faktur do systemu zajmuje się również dekretacją zakupów.
Przedstaw nam swoje potrzeby związane ze sprzętem lub serwisem, a my postaramy się dostarczyć Tobie niezbędne produkty i usługi.
grafika strony Wydruk „pieczęci” dekretacji
zrzut ekranu nr 1

Wprowadzanie faktur i dekretacja zakupów

Główne cechy rozwiązania:

  • Zastępowanie ręcznej dekretacji na fakturze - rozwiązanie eliminuje konieczność ręcznego rozpisywania dekretów na fakturach, a zamiast tego, umożliwia wygodny i estetyczny wydruk dekretów na "niezrywalnych" naklejkach.
  • Drukowanie dekretów na specjalnej drukarce etykiet - w ofercie dostępna jest dedykowana drukarka etykiet, która zapewnia wysoką jakość wydruku dekretów. Istnieje również możliwość dostosowania wydruku do posiadanego sprzętu i wymagań klienta.
  • Oszczędność czasu - rozwiązanie pozwala zaoszczędzić połowę czasu potrzebnego na obsługę dokumentu w porównaniu do tradycyjnej metody rozpisywania dekretów na fakturze, a dzięki temu, osoba odpowiedzialna za dekretację może skupić się na innych zadaniach, zwiększając efektywność pracy.
zrzut ekranu nr 1