Mobilny Magazynier


Terminale mobilne w magazynie – rozwiązanie dla Navireo

kolektor

Kody paskowe są tak powszechne w naszym życiu, że naturalnym jest ich wykorzystanie w systemie sprzedaży. Dlaczego jednak poprzestać na skanowaniu kodów tylko przy stanowisku sprzedaży?

Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie zastosować tej technologii już w magazynie, zanim zdejmiemy (często ciężki) towar z półki, przeniesiemy do stanowiska sprzedaży a tam dowiemy się, że towar jest zarezerwowany pod inne zamówienie lub przez przypadek zabraliśmy nie to co trzeba?


Prezentujemy rozwiązanie w pełni zintegrowane z Navireo pozwalające na obsługę magazynu on-line. Funkcje realizowane przy pomocy terminala mobilnego – skanera:

  • tworzenie dokumentów za pomocą skanera (WZ, RW, MM, ZK)
  • kompletacja ZK->WZ
  • wiązanie kodu paskowego z towarem
  • inwentaryzacja (IWc)
  • zwroty towarów – rejestracja zwrotów z weryfikacją podstawy do przyjęcia zwrotu

Więcej szczegółów znajdą Państwo w opisie rozwiązania


Terminale mobilne w magazynie – rozwiązanie dla Navireo wersja z obsługą Kodów Dostaw

kolektor

Przedstawiamy kolejną wersję aplikacji na terminale mobilne zintegrowaną z Navireowersja dedykowana jest dla branży spożywczej, w której istotna jest możliwość rejestrowania kodów dostaw/partii produkcyjnych i terminów przydatności do spożycia oraz obsługa wydań z magazynu wg wskazanych kodów dostaw/partii produkcyjnych.


Więcej szczegółów znajdą Państwo w opisie rozwiązania. Jako producent rozwiązania jesteśmy w stanie dopasować aplikację do indywidualnych potrzeb.Już wkrótce wersja zintegrowana z Subiekt GT!