Mobilny Magazynier na Androida

Aplikacja, której celem jest usprawnienia procesów magazynowych, monitorowania zapasów, obsługi zamówień i wielu innych zadań związanych z magazynowaniem.
grafika strony Mobilny Magazynier na Androida
zrzut ekranu Mobilny Magazynier na Androida

Kontekst powstania produktu

Potrzeba

Nasz klient wyraził potrzebę stworzenia aplikacji mobilnej pozwalającej pracownikom magazynów na przygotowywanie dokumentów magazynowych „na bieżąco” podczas swojej pracy. Miał on współpracować z systemem Navireo używanym już przez firmę.
zrzut ekranu Mobilny Magazynier na Androida

Rozwiązanie

Przygotowanym przez nas rozwiązaniem jest program mobilnyMagazynier pracujący na systemie Android. Daje on możliwość robienia przyjęć i wydań magazynowych (wewnętrznych jak i zewnętrznych), kompletacji, inwentaryzacji oraz prostego parowania towarów z kodami kreskowymi z dowolnego miejsca na magazynie.
Dzięki temu, że program jest w stałym kontakcie z systemem Navireo ma on dostęp do aktualnych informacji. Obsługuje również dokumenty zdefiniowane przez użytkownika w systemie Navireo oraz współpracuje z urządzeniami skanującymi PDA przyspieszając pracę magazynu.
Oczywiście program ten może być w każdej chwili rozszerzony o nowe funkcjonalności odpowiadające na indywidualne potrzeby naszych klientów.