Programista C#

Programista C#

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Jeżeli się wahasz, czy to ogłoszenie jest dla Ciebie, to sprawdź poniższe wymagania:

  • „Klasa” dla Ciebie nie jest tylko miejscem, gdzie odbywają się lekcje.
  • Wiesz jak utrwalić dane w relacyjnej bazie danych i jak je później odczytać.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Praktycznej znajomości programowania bazodanowych systemów desktopowych (WPF lub WinForms)-albo webowych (ASP .NET MVC) – z przynajmniej trzyletnim doświadczeniem w tworzeniu kodu dla platformy .NET – preferujemy C# w którym będziesz tworzyć rozwiązania. Aby to efektywnie robić musisz umieć myśleć analitycznie i współpracować w zespole. Ponieważ potrzebujesz nadążać za rynkiem i sprawnie wspomagać się Internetem w poszukiwaniu rozwiązań dla napotkanych problemów musisz znać angielski na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej. Idealnie byłoby, gdybyś miał(-a) do czynienia z tworzeniem kodu dla systemów ERP, ale to nie jest warunek konieczny – jeśli nie masz, to Cię nauczymy.

Kiedy będziemy zadowoleni z Twojej pracy?

Ocenimy pozytywnie Twoją pracę, jeżeli będziesz skuteczna(y), czyli:

  • Będziesz tworzyć kod według otrzymanych założeń i zgodnie z harmonogramem.
  • Twój kod będzie czytelny dla innych.
  • Przetestujesz swoje dzieło zanim powiesz że skończyłaś(-eś).
  • Będziesz informować kierownika o napotkanych problemach podczas realizacji zadań przedstawiając jednocześnie pomysły ich rozwiązania.
  • Nie będziesz unikać rozwijania i pielęgnacji istniejącego kodu stworzonego przez innych programistów.
  • Będziesz raportować postępy swoich prac zgodnie z przyjętymi w firmie standardami.

Jak będzie wyglądać Twój dzień pracy?

Przyjdziesz lub przyjedziesz do naszej siedziby, która mieści się 2 km od centrum Bielska -Białej w zabytkowym, klimatycznym budynku. Zaczniesz pracę po godzinie 7:00 (w zależności od Twoich preferencji). Najpóźniej możesz być o 10:00, gdyż punktualnie o tej godzinie rozpoczynamy 15 minutowy przegląd prac w zespole programistyczno-wdrożeniowym. Warto przyjechać nieco wcześniej, żeby zdążyć wypić aromatyczną kawę z ekspresu, dobudzić się i zachować energię na kolejne godziny pracy, a także zrobić przegląd tematów, którymi się zajmujesz.
W pozostałej części dnia, w zależności od tego co jest priorytetem w danym momencie, będziesz pisać kod C# zgodnie z przekazanymi wymaganiami, pomożesz kierownikowi w sporządzeniu tej części oferty, która wiąże się z późniejszym tworzeniem przez Ciebie kodu, przygotujesz instrukcję użytkownika dla stworzonego przez siebie kawałka programu albo przygotujesz pliki potrzebne do wdrożenia efektów Twojej pracy w środowisku klienta. Może się również zdarzyć, że będziesz szukać odpowiedzi na nurtujące pytania, które niemal zawsze zaczynają się od słowa „dlaczego”, np. Dlaczego program działa u Ciebie, a u mnie nie?

Dlaczego warto z nami pracować?

Ponad 76% pracowników pracuje u nas więcej niż 5 lat, gdyż cenią sobie elastyczność i atmosferę, jaka u nas panuje. Wszyscy się znamy, mówimy sobie po imieniu, szanujemy siebie i naszych klientów. Jesteśmy przeciwieństwem przysłowiowej korporacji – u nas nie trzeba sześciu zgód zatwierdzonych przez poszczególne departamenty, aby zmienić szerokości kolumny w gridzie. Wręcz przeciwnie – doceniamy inicjatywę i codzienne drobne usprawnienia, które szybko wdrażamy. Praca odbywa się na miejscu. Jeżeli mamy problem specyficzny dla środowiska klienta, to korzystamy ze zdalnego dostępu kiedy to tylko możliwe (z reguły się udaje) zamiast tracić czas na dojazdy. Pracujemy od poniedziałku do piątku pozostawiając sobie weekendy na odpoczynek i spędzanie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w różnorodnych projektach, szkoleniach tematycznych oraz pracy zgodnej z metodyką Agile.
Jeżeli po przeczytaniu tego ogłoszenia masz ochotę z nami pracować, to zachęcam do jak najszybszego skontaktowania się. Wyślij swoje CV na adres bielbit@bielbit.pl. Jeżeli napiszesz co najbardziej zachęciło Cię do odpowiedzi na ogłoszenie to ułatwisz nam rekrutację i na pewno to docenimy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z tą pracą to nie wahaj się i zadzwoń do nas – osobą kontaktową jest Grzegorz Gruza, tel. 33 472 33 32. Jeśli nie odbierze, to znaczy że jest na ważnym spotkaniu. Prześlij wtedy swoje pytanie mailem wraz z telefonem do Ciebie – na pewno oddzwoni najpóźniej na drugi dzień.

Pamiętaj proszę o dopisaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych BIELbit Sp. z o.o. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, a także o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych.

Maria Górny – Prezes Zarządu BIELbit Sp. z o. o.