Księgowość


Zbiorcze rozliczenie wpłat z kart płatniczych i rozliczeń kurierów – rozszerzenie dla Navireo

Rozszerzenie modułu FK, które umożliwia dekretację i rozliczenie zbiorczych przelewów dokonanych przez firmę kurierską lub operatora kart płatniczych pobierających wpłaty od Klientów.
Rozszerzenie polega na wczytaniu pliku tekstowego (aktualnie obsługujemy format DOTPAY, UPS oraz ELAVON) z wykazem Klientów i pobranych od nich wpłat.
Na podstawie odczytanych informacji następuje powiązanie poszczególnych wpłat z zarejestrowanymi w Navireo dokumentami handlowymi (paragonami, fakturami), przy czym użytkownik ma możliwość samodzielnego ich przydzielenia (np. w przypadku niezidentyfikowania Klienta).

Efektem końcowym rozszerzenia jest dekret (zgodny z życzeniem użytkownika) oraz rozliczenie przydzielonych dokumentów handlowych (rozrachunków).
Pełny opis rozwiązania znajduje się w załączniku.


Wydruk „pieczęci” dekretacji – rozszerzenie dla Navireo i InsERT GT

Rozwiązanie dedykowane dla firm, w których dekretacją zakupów zajmuje się osoba wprowadzająca faktury do systemu. Dzięki rozwiązaniu można zastąpić mozolne rozpisywanie dekretów „na pieczęci” na fakturze, wygodnym i estetycznym wydrukiem dekretów na „niezrywalnej” naklejce. W ofercie posiadamy dedykowaną drukarkę etykiet. Dostosujemy również wydruk do posiadanego sprzętu i wymagań Klienta. Rozwiązanie pozwala zaoszczędzić połowę czasu potrzebnego na obsługę dokumentu!