BIELbit dla Biznesu

Aplikacja wspomagająca i rozszerzająca funkcjonalność oprogramowania ERP dostosowana do wymagań polskich przedsiębiorstw produkcyjnych. Pozwala na integrację różnych obszarów działalności firmy.
grafika strony BIELbit dla Biznesu
zrzut ekranu BIELbit dla Biznesu

Kontekst powstania produktu

Potrzeba

Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma firmami różniącymi się od siebie wielkością, czasem istnienia na rynku, zakresem potrzeb informatycznych. Zaistniała potrzeba przygotowania bardzo elastycznego rozwiązania mogącego zaspokoić przeróżne potrzeby klientów i współpracować z wieloma innymi systemami ERP. Nie chcieliśmy narażać naszych klientów na ponoszenie kosztów przygotowania każdego rozwiązania „od zera” lub wymiany własnego systemu na taki, z którym nasz program współpracuje.
zrzut ekranu BIELbit dla Biznesu

Rozwiązanie

Odpowiedzią na powyższą potrzebę okazał się system, który nazwaliśmy po prostu BIELbit dla Biznesu. Jest to aplikacja hostująca całą gamę różnych modułów (od obsługi PKZP i ZFM do elektronicznej wysyłki dokumentów) i dająca możliwość wykupienia przez klienta licencji tylko na te moduły, które chce. Dodatkowo aplikacja udostępnia te moduły jako współpracujące z różnymi systemami ERP (lub działające samodzielnie) z możliwością szybkiego dostosowania do kolejnych systemów w ramach potrzeb klienta.

Możliwości BIELbit dla Biznesu

Wysyłka dokumentów
Wysyłka dokumentów
Moduł umożliwiający wysyłanie dokumentów pracowniczych na ich maile współpracujący z modułem kadrowo-płacowym Navireo/Gratyfikanta GT/KLL.
Moduł obsługi deklaracji PFRON
Moduł obsługi deklaracji PFRON
Moduł automatyzuje wyliczanie deklaracji i przygotuje pliki potrzebne do zasilenia PFRON SODiR Off-Line bazując na danych zarejestrowanych w module Kadry i Płace systemu Gratyfikant nexo.
Zakładowy Fundusz Mieszkaniowy
Zakładowy Fundusz Mieszkaniowy
Moduł do obsługi Zakładowego Funduszu Mieszkaniowego bazujący na danych zarejestrowanych w Navireo/Gratyfikant nexo/Gratyfikant GT.
Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
Moduł obsługujący rozliczenia w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej wykorzystujący dane z Navireo/Gratyfikant nexo/Gratyfikant GT.