Rozwiazania Dedykowane

bielbit.jpk_strona_fiirmowa_small

previous arrow
next arrow

BIELbit od 2001 jest certyfikowanym partnerem firmy Microsoft. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań informatycznych budowanych w środowisku i technologiach Microsoftu, co gwarantuje, że rozwiązania będą w najwyższym stopniu zgodne i zintegrowane z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi oraz pakietami biurowymi.

Posiadamy bogate doświadczenia w tworzeniu indywidualnych rozwiazań w technologiach microsoftu dla takich firm jak: FCA, Nemak, Eltek, Badura.

BIELbit oferuje:
– Projektowanie systemów informatycznych
– Tworzenie oprogramowania w technologiach Microsoft
– Dostawę, administrację i oprogramowanie baz danych MS SQL Server
– Dostawę, konfigurację i administrację systemów serwerowych MS Windows Server, MS Exchange, MS Sharepoint Portal Server
– Sprzedaż i konfigurację pakietu MS Office
– Sprzedaż i instalację systemów operacyjnych OEM

mzd


Przedstawiamy wygodne narzędzie dedykowane dla Zarządów Dróg, dzięki któremu w łatwy i intuicyjny sposób można zaprezentować informacje o utrudnieniach w ruchu występujących na terenie miasta, gminy lub powiatu.

Nasz system działa w oparciu o popularne i powszechnie znane mapy Google, dzięki czemu użytkownicy systemu – mieszkańcy, bardzo łatwo zorientują się w lokalizacji utrudnienia i wyborze dróg alternatywnych.

Wykorzystanie map ułatwia także proces wprowadzenie informacji do systemu – dodanie nowej informacji nie zajmie więcej niż 1 min.

Oferujemy indywidualne dostosowanie systemu do rozszerzonych wymagań oraz udostępnienie systemu w formie wynajmu usługi w nowoczesnym Data Center.

Więcej informacji znajduje się tu: zobacz przykładowe wdrożenie